Fibra Technical Wear markedsføres og distribueres av Scan Trade AS, som er en av Norges største leverandører av teambekledning.

 

Vi har over 30 års erfaring med leveranser til klubber, lag og bedrifter over hele landet, og har et landsdekkende apparat med 
selgere og forhandlere.

 

UTVIKLING OG INNOVASJON

 

All produktutvikling av Fibra Technical Wear skjer i samarbeide med profesjonelle utøvere og forskningsmiljøer. Det legges stor vekt på
komfort og funksjonalitet, og at stoffene som brukes har de tekniske egenskapene som passer til den enkelte idrett.

 

Produksjon foregår hos dedikerte fabrikker som kun driver med skreddersydd teambekledning, og som vet hva det dreier seg om!

 

NORGES STØRSTE UTVALG

 

Som eneste merke på markedet tilbyr Fibra Technical Wear sportstøy for over 25 idretter! Om man driver med sykkel, ski,fotball, turn eller andre idretter, og ønsker å være likt uniformert, løser vi det!

 

Dersom man ønsker noe helt spesielt, står våre designere klare til å hjelpe!

 

Vi tilbyr skreddersydde løsninger og kundebaserte nettbutikker for den enkelte klubb og bedrift. Slik at kjøp og bestilling skal være så enkelt som mulig.

 

 

 

 

Kontakt Informasjon

KLUBB

Kjetil Dale - Salgssjef
415 49 787
kjetil.dale@scantrade.no

Region Sør-Vestlandet

Erik Løyning - Selger
419 17 547
erik.loyning@scantrade.no

Region Nord-Vestlandet og Finnmark

Pål Stadsnes - Selger
458 31 511
pal.stadsnes@scantrade.no

Region Østlandet

Kundeservice - Selger
381 52 500
kundeservice@scantrade.no

Region Midt-Norge og Nordland

Torbjørn Balstad - Selger  
918 30 002
torbjorn.balstad@scantrade.no

Region Vestlandet og Troms

Harald Lundekvam - Selger
419 17 543
harald.lundekvam@scantrade.no

Region Oslo

William Aligo - Selger
970 37 548

william.aligo@scantrade.no

 

BEDRIFT OG PROFIL 

 

Jens Harald Hallandvik - Selger
458 31 231

jens.harald.hallandvik@scantrade.no

 

Arne Erik Gundersen - Selger

458 31 230

arne.erik.gundersen@scantrade.no

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.