Kontakt Informasjon - Fibra

Jens Erik Mosby Sheppard - Merkevaresjef

482 47 414

jens.erik.sheppard@scantrade.no

Kontakt Fibra Forhandlere

Forhandler Hordaland/Møre 

Rune Walle                                                     

 419 26 979

Rune.walle@fibrasport.no

Forhandler Telemark/Vestfold

Hans Petter Smedsrud                                 

454 87 560

hps@fibrasport.no 

       

Forhandler Hordaland/Rogaland 

Kim kildedal-johannessen                           

924 72 750

Kim.johannessen@fibrasport.no

Kontakt Informasjon - Klubb

Kjetil Dale - Salgssjef
415 49 787
kjetil.dale@scantrade.no

Region Sør-Vestlandet

Erik Løyning - Selger
419 17 547
erik.loyning@scantrade.no

Region Nord-Vestlandet og Finnmark

Pål Stadsnes - Selger
458 31 511
pal.stadsnes@scantrade.no

Region Østlandet - Akershus, Østfold, Vestfold, Buskerud og Telemark

Sindre Emil Bogar- Selger
454 23 395
sindre.bogar@scantrade.no

Region Midt-Norge og Nordland

Torbjørn Balstad - Selger  
918 30 002
torbjorn.balstad@scantrade.no

Region Vestlandet og Troms

Harald Lundekvam - Selger
419 17 543
harald.lundekvam@scantrade.no

Region Oslo

William Aligo - Selger
970 37 548

william.aligo@scantrade.no

Kontakt Informasjon - Bedrift og Profil

Arne Erik Gundersen - Selger

458 31 230

arne.erik.gundersen@scantrade.no

Jens Harald Hallandvik - Selger
458 31 231

jens.harald.hallandvik@scantrade.no

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.